poniedziałek, 8 grudnia 2014

Biblioteczka Małych Pacjentów


Kochani!

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, spędzany z rodziną, bliskimi w atmosferze ciepła i miłości. My głęboko w to wierzymy, że to czas naprawdę wyjątkowy. 

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają Święta z dala od najbliższych? Z daleka od ciepła domowego ogniska? Spędzane w szpitalu, wśród obcych ludzi, z kroplówką w ręku, a zamiast prezentów...kolejna garść leków. W taki sposób, Święta spędza wiele osób, także dzieci, u których ciężko w takim dniu, w takich okolicznościach o radość i uśmiech. Niejednokrotnie dzieciaki są pozostawione same sobie, nie spędzają Świąt w gronie najbliższych!

Dlatego w tym roku postanowiłyśmy dać nieco więcej od siebie, na rzecz innych. Nie chcemy się zamykać jedynie na własne rodziny. Otwieramy nasze serca i dzielimy się! Rok 2014 chcemy zamknąć pod hasłem: 

"Biblioteczka Małych Pacjentów"!

Was kochani czytelnicy, również zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! 
Tak niewiele potrzeba, aby podarować innym uśmiech na twarzy!

To niezwykła akcja, której twórcą jest portal zaczytani . Na czym polega akcja?

Na utworzeniu "Biblioteczki" dla małych pacjentów w Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. Profesora Tadeusza Sokołowskiego w Szczecinie.
Akcja trwa przez cały grudzień! Przekazujemy każdą książkę, która wg. nas jest wartościowa i godna polecenia dla dzieciaków. Pamiętajmy, że w szpitalu są nie tylko maluszki, ale także młodzież, która równie, chętnie choć na chwilę zapomni o szpitalu. Przekazujemy książki zarówno nowe jak i używane. Ważne, aby były w dobry stanie (w końcu to prezent). 

Jeśli macie ochotę wesprzeć akcję, to zapraszamy do wysyłania książek pod adres:

Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu
Poprzeczna 3
49-304 Brzeg
Z dopiskiem „ Biblioteczka Małych Pacjentów”

Natomiast, jeśli macie swoje strony www, lub blogi, albo jesteście na portalach społecznościowych, to zachęcamy do udostępniania akcji!

Im będzie nas więcej, tym więcej uśmiechów pojawi się na twarzach dzieciaków!

Dlatego zachęcajcie znajomych, bliskich, rodzinę!

Podarujmy małym pacjentom odrobinę Świąt!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz